Mieszanki traw kośno-pastwiskowych

Filter

Sprawdzone mieszanki traw kośno-pastwiskowych

Mieszanki traw kośno-pastwiskowych – sprawdź ofertę sklepu internetowego Agrowis!​​

Sklep internetowy oferuje szeroki wybór mieszanek traw. Od mieszanek traw kośno-pastwiskowych na gleby narażone na wysychanie, po mieszanki traw intensywnych przeznaczone na żyzne, zasobne w składniki pokarmowe stanowiska.

Nasza oferta obejmuje mieszanki traw:

  • z koniczyną perską dające bardzo wysoki plon doskonałej paszy dla bydła mlecznego,
  • kośne mieszanki o wysokim udziale lucerny polecane na stanowiska dobre i bardzo dobre o uregulowanych stosunkach wodnych,
  • mieszanki traw intensywnych (tzw. holenderka) przeznaczona na stanowiska żyzne i zasobne w składniki pokarmowe,
  • wieloletnich na stanowiska lżejsze, narażone na wysychanie,
  • mieszanki traw na gleby narażone na wysychanie.

Ponadto oferujemy mieszanki traw na gleby o uregulowanych stosunkach wodnych. Są one przeznaczone do zakładania pastwisk i łąk na terenie trwałych użytków zielonych i na gruntach ornych. Znajdziesz tu także ​​mieszanki traw kośno-pastwiskowych na gleby okresowo zalewane, podmokłe i torfowe przeznaczona do użytkowania głównie kośnego.

Wszystkie mieszanki traw w naszym sklepie są starannie skomponowane, aby zapewnić optymalny plon i jakość paszy przy maksymalnych korzyściach ekonomicznych.

Oferujemy szeroki wybór mieszanek traw kośno-pastwiskowych

Posiadamy produkty najwyższej jakości. Zapewnią one doskonałe rezultaty. Ich wybór pozwoli Państwu wybrać odpowiedni produkt do każdego rodzaju gleby. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat każdej z oferowanych mieszanek traw.

Znajdź najlepsze mieszanek traw w naszym sklepie internetowym!