Nasiona kukurydzy

Filter

Najlepsze nasiona kukurydzy – Sklep internetowy

Szukasz nasion kukurydzy o najwyższej jakości? Agrowis oferuje szeroki wybór odmian kukurydzy, które zapewnią Ci wysoki i stabilny plon. Nasze nasiona kukurydzy pochodzą od wiodących producentów i zostały starannie wyselekcjonowane.

Proponujemy odmiany o doskonałych właściwościach plonowania, w tym MAS 20A – odmianę o wysokim potencjale plonu, SY Vitamin – polecany zarówno do kiszonki, jak i ziarna, SY Hummer – odmianę o bardzo wysokim potencjale plonowania na kiszonkę, Kukurydzę Bacares – odznaczającą się wysokim plonem ziarna i kiszonki, SY Talisman FAO 220 – lidera ziarna w grupie wczesnej, MAS 22M – odmianę o stabilnym plonie ziarna niezależnie od warunków glebowo-klimatycznych; Kukurydzę Maisadour Kliper – potęgę masy; CEFOX FAO 230 – odmianę kukurydzy na kiszonkę nadającą się do uprawy na terenie całego kraju na wszystkich stanowiskach uprawnych.

Najlepsza jakość i ceny nasion kukurydzy. Szeroki wybór odmian i rodzajów. Dostawa na cały kraj.

Sklep internetowy Agrowis oferuje szeroki wybór nasion kukurydzy wysokiej jakości.

Nasze nasiona są gwarancją wysokich plonów i wyższej jakości ziarna.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do dokonania zakupu naszych produktów. Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką i bezpieczną dostawę.