Trioplus – Pomoc wyrażona kolorami!

Jednym z najważniejszych czynników decydującym o wyprodukowaniu sianokiszonek najwyższej jakości jest właściwy wybór foli do zabezpieczenia zakiszanego materiału. Trioplus 1900 to nowoczesna balotowa folia rolnicza o wysokiej wydajności zapewniająca długą i bezproblemową pracę w terenie.

Oprócz oczywistych zalet folii, które każdy użytkownik może stwierdzić i ocenić osobiście, Trioplus 1900 oferuje coś więcej. Kupując kolorową limitowaną edycję foli charytatywnej wspierasz fundacje zajmujące się pomocą w walce z chorobami nowotworowymi. Kolor różowy dedykowany jest walce z rakiem piersi, niebieski – rakiem prostaty a żółty z nowotworami wieku dziecięcego. W ten prosty sposób nasza rodzina kolorów jest w komplecie a ty wspierasz szczytną akcję charytatywną zapoczątkowaną przez producenta foli Trioplast Sweden i firmę Agpak z Nowej Zelandii w 2014 roku. Akcja ta spotkała się z szerokim zrozumieniem i akceptacją zarówno hodowców jak i dystrybutorów folii. Każda rolka folii Trioplus to 3 euro przekazane na rzecz organizacji charytatywnych walczącej z rakiem.

Obecnie w akcji tej uczestniczy kilkunastu dystrybutorów i kilka tysięcy zadowolonych hodowców na różnych kontynentach, których łąki i zagrody stały się jeszcze bardziej kolorowe.

Folia Trioplus 1900 to:

  • Najwyższa jakość niezależnie od koloru
  • Niezawodność przez cały okres przechowywania
  • Produkt wypróbowany i przetestowany przez wiele lat
  • Większa efektywność i wydajność dzięki długości 1900 metrów
  • Niższe koszty belowania
  • Kompatybilność ze wszystkimi maszynami i wszystkimi typami bel
  • Jasne kolory: różowy, niebieski i żółty zwiększają świadomość raka, a także pomagają uzyskać kiszonkę wysokiej jakości
  • Każda rolka to 3 € przekazywane na rzecz organizacji charytatywnych walczącej z rakiem

„Trioplus – pomoc wyrażona kolorami” to akcja charytatywna firmy Agrowis Sp. z o.o. będąca częścią międzynarodowej kampanii firmy Trioplast. Beneficjentem akcji w Polsce jest „Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie.”